Sklepy w pobliżu

Zawęź moje wyniki

0 magasins autour de moi

RTV EURO AGD

4.3 / 5informacji
Wszystkie oferty RTV EURO AGD
  • Asus PCE-AC88 - 25,95 zł miesięcznie

    Asus PCE-AC88 - 25,95 zł miesięcznie

    Gwarancja:36 miesięcy;Kod producenta:PCE-AC88;Kompatybilność:Windows 10, Windows 7;Liczba wyjść:0;Standard bezprzewodowy:1,3 (Gbps) - 802.11ac;Standard przewodowy:nie dotyczy;Typ karty:wewnętrzna;Typ złącza:PCI-Express;Wymiary:103.3 x 68.9 x 21 mm;Zgodność

    Marka : asus

    Dostępność : 3 dni

    Zobacz więcej asus

    519 zł

    Dostawa Gratis

  • Asus PCE-AC68 - 18,95 zł miesięcznie

    Asus PCE-AC68 - 18,95 zł miesięcznie

    Gwarancja:36 miesięcy;Kod producenta:PCE-AC68;Kompatybilność:Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1;Liczba wyjść:0;Standard bezprzewodowy:1,9 (Gbps) - 802.11ac;Standard przewodowy:nie dotyczy;Typ karty:wewnętrzna;Typ złącza:PCI-Expres

    Marka : asus

    Dostępność : 3 dni

    379 zł

    Dostawa Gratis

Tous les produits RTV EURO AGD

Reklama

vobis.pl

informacji
Wszystkie oferty vobis.pl
  • ORNO OR-PRE-409 Elektroniczny programator czasowy; 16 programów

    ORNO OR-PRE-409 Elektroniczny programator czasowy; 16 programów

    ORNO OR-PRE-409 Elektroniczny programator czasowy; 16 programów

    Dostępność : 3 dni

    Czas realizacji zamówienia: 24 godziny

    36 zł

    Dostawa Gratis

  • Gembird Kabel SFTP KAT-5 305M linka 100m aluminiowo-miedziany (SPC-5004E-L/100)

    Gembird Kabel SFTP KAT-5 305M linka 100m aluminiowo-miedziany (SPC-5004E-L/100)

    Kabel SFTP KAT-5 305M linka 100m aluminiowo-miedziany (SPC-5004E-L/100)

    Marka : gembird

    Dostępność : 3 dni

    Czas realizacji zamówienia: 24 godziny

    Zobacz więcej gembird

    93 zł

    Dostawa Gratis

  • LANBERG Szafa instalacyjna stojąca 19  42U 600x600 czarna Lanberg (flat pack) ? uszkodzone opakowanie

    LANBERG Szafa instalacyjna stojąca 19 42U 600x600 czarna Lanberg (flat pack) ? uszkodzone...

    Szafa instalacyjna stojąca 19 42U 600x600 czarna Lanberg (flat pack) ? uszkodzone opakowanie

    Dostępność : 3 dni

    Czas realizacji zamówienia: 24 godziny

    1299 zł

    Dostawa Gratis

  • Techly Patch panel TechlyPro 1U UTP 16xRJ45 Cat.6, czarny I-PP 16-RU-C6T

    Techly Patch panel TechlyPro 1U UTP 16xRJ45 Cat.6, czarny I-PP 16-RU-C6T

    Patch panel TechlyPro 1U UTP 16xRJ45 Cat.6, czarny I-PP 16-RU-C6T

    Marka : techly

    Dostępność : 3 dni

    Czas realizacji zamówienia: 24 godziny

    Zobacz więcej techly

    93 zł

    Dostawa Gratis

  • Triton 19  Szafa wisząca jednosekcyjna RBA-18-AS4-CAX-A1 (18U, 400mm głębokośc, przeszklone drzwi, kolor jasnoszary RAL7035)

    Triton 19 Szafa wisząca jednosekcyjna RBA-18-AS4-CAX-A1 (18U, 400mm głębokośc, przeszklone...

    Triton 19 Szafa wisząca jednosekcyjna RBA-18-AS4-CAX-A1 (18U, 400mm głębokośc, przeszklone drzwi, kolor jasnoszary RAL7035)

    Marka : triton

    Dostępność : 3 dni

    Czas realizacji zamówienia: 24 godziny

    Zobacz więcej triton

    489 zł

    Dostawa Gratis

  • Qoltec Pigtail światłowodowy Qoltec SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

    Qoltec Pigtail światłowodowy Qoltec SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

    Pigtail światłowodowy Qoltec SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 2m

    Dostępność : 3 dni

    Czas realizacji zamówienia: 24 godziny

    5 zł

    Dostawa Gratis

  • Qoltec Pigtail światłowodowy Qoltec LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

    Qoltec Pigtail światłowodowy Qoltec LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

    Pigtail światłowodowy Qoltec LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

    Dostępność : 3 dni

    Czas realizacji zamówienia: 24 godziny

    6 zł

    Dostawa Gratis

  • Qoltec Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 5m

    Qoltec Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 5m

    Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 5m

    Dostępność : 3 dni

    Czas realizacji zamówienia: 24 godziny

    22 zł

    Dostawa Gratis

  • Qoltec Pigtail światłowodowy Qoltec SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

    Qoltec Pigtail światłowodowy Qoltec SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

    Pigtail światłowodowy Qoltec SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

    Dostępność : 3 dni

    Czas realizacji zamówienia: 24 godziny

    5 zł

    Dostawa Gratis

Więcej produktów vobis.plTous les produits vobis.pl

hurt.com.pl

informacji
Wszystkie oferty hurt.com.pl
  • Hub USB 2.0 4-portowy Unitek Y-2028 mini

    Hub USB 2.0 4-portowy Unitek Y-2028 mini

    HUB USB 2.0 HI-SPEED 4-portowy Unitek Y-2028 mini Do profesjonalnych zastosowań - producent UNITEK - 24 miesiące gwarancji. Miniaturowy, czteroportowy koncentrator USB 2.0 pozwalający na transmisję danych z prędkością do 480 Mbps tj. 40 razy szybciej...

    Marka : unitek

    Dostępność : W magazynie

    Zobacz więcej unitek

    21,50 zł

    Dostawa NC

  • Hub USB 2.0 4-portowy Unitek Y-2140

    Hub USB 2.0 4-portowy Unitek Y-2140

    HUB USB 2.0 HI-SPEED 4-portowy Unitek Y-2140 Do profesjonalnych zastosowań - producent UNITEK - 24 miesiące gwarancji. Unitek Y-2140 to koncentrator pozwalający zwiększyć liczbę dostępnych portów USB 2.0 o 4 dodatkowe porty. Dzięki niemu możliwe jest...

    Marka : unitek

    Dostępność : W magazynie

    17 zł

    Dostawa NC

  • Hub USB 2.0 7-portowy Unitek Y-2160

    Hub USB 2.0 7-portowy Unitek Y-2160

    HUB USB 2.0 HI-SPEED 7-portowy Unitek Y-2160 Do profesjonalnych zastosowań - producent UNITEK - 24 miesiące gwarancji. Unitek Y-2160 to niewielkich rozmiarów HUB USB, który pozwala zwiększyć liczbę dostępnych portów USB 2.0 o 7 dodatkowych portów. Dzięki...

    Marka : unitek

    Dostępność : W magazynie

    31 zł

    Dostawa NC

  • Modem HSPA+ Huawei E3131i-2

    Modem HSPA+ Huawei E3131i-2

    Huawei USB HSDPA E3131 - stylowy modem USB pozwalający na swobodny, mobilny dostęp do zasobów internetu. Nowa, wzmocniona rewizja modemu: E3131i-2. E3131i-2 to następca E3131s-2 oraz E3131h-2, charakteryzuje się lepszą czułością modułu radiowego, szybszym...

    Marka : huawei

    Dostępność : W magazynie

    Zobacz więcej huawei

    79 zł

    Dostawa NC

  • Hub USB 3.0 4-portowy Unitek Y-3089

    Hub USB 3.0 4-portowy Unitek Y-3089

    HUB USB 3.0 4-portowy Unitek Y-3089 Do profesjonalnych zastosowań - producent UNITEK - 24 miesiące gwarancji. Unitek Y-3089 to 4 portowy hub USB 3.0. który możemy podłączyć do komputera w celu zwiększenia dostępności portów USB. Elegancki i niezwykle...

    Marka : unitek

    Dostępność : W magazynie

    43 zł

    Dostawa NC

  • Starter Play Online LTE 19zł

    Starter Play Online LTE 19zł

    Starter PLAY ONLINE LTE 30 GB o nominale 19zł. Play Online to jedna z najtańszych ofert, na szybki Internet HSPA i LTE bez abonamentu! Min. ważność startera: do 01.07.2019! PROMOCJA CENOWA - ten sam starter w salonach Play kosztuje zwykle 19zł brutto!...

    Marka : play

    Dostępność : W magazynie

    Zobacz więcej play

    11,99 zł

    Dostawa NC

Więcej produktów hurt.com.plTous les produits hurt.com.pl

Digitronik.pl

4 / 5informacji
Wszystkie oferty Digitronik.pl
  • Linksys WET200-G5

    Linksys WET200-G5

    Bridge bezprzewodowy dzia?aj?cy w standardzie Wireless-G RangeBooster, pozwala ??czy? i rozbudowywa? sieci LAN.RangeBooster to technologia przyjazna dla innych sieci Wi-Fi. Urz?dzenia zosta?y tak zaprojektowane, aby zwi?ksza? zasi?g, bez powodowania zak?óc

    Marka : linksys

    Zobacz więcej linksys

    425,94 zł

    Dostawa NC

  • Asus Gigabit PCI Card NX1101

    Asus Gigabit PCI Card NX1101

    Gigabitowa karta sieciowa firmy Asus. Obs?uguje: standard 802.11q (tagowanie VLAN), FIFO (32K), WoL, autodetekcj? rodzaju kabla, ramki Jumbo (16KB). Autonegocjacja pr?dko?ci po??czenia. Chipset: IC+.

    Marka : asus

    Zobacz więcej asus

    55,67 zł

    Dostawa NC

  • Kontroler PCMCIA ExpressCard 34mm USB 2.0/FireWire

    Kontroler PCMCIA ExpressCard 34mm USB 2.0/FireWire

    Rozwi?zanie dla tych, którzy potrzebuj? wzbogaci? swój notebook o magistrale USB 2.0 i Firewire, zwi?kszy? ilo?? dost?pnych portów lub zast?pi? w dzia?aniu uszkodzony element wbudowany. Specyfikacja: karta PCMCIA ExpressCard/34mm typ II, w pe?ni zgodna...

    110,58 zł

    Dostawa NC

  • TP-Link karta Wi-Fi USB 150Mb/s TL-WN722N

    TP-Link karta Wi-Fi USB 150Mb/s TL-WN722N

    TP-Link karta Wi-Fi USB 150Mb/s TL-WN722N

    Marka : tplink

    Zobacz więcej tplink

    30,14 zł

    Dostawa NC

  • Koncentrator-czytnik kart pami?ci CARD reader all in one CR WAVE

    Koncentrator-czytnik kart pami?ci CARD reader all in one CR WAVE

    MODECOM WAVE READER jest zewn?trznym czytnikiem kart pami?ci wraz z 3-portowym pasywnym hubem USB umo?liwiaj?cym b?yskawiczne przesy?anie zdj?? i innych danych do laptopa lub desktopa. Kompatybilno?? z wieloma rodzajami kart pami?ci pozwala na transfer...

    Marka : modecom

    Zobacz więcej modecom

    37,17 zł

    Dostawa NC

  • Kontroler PCI NEC USB 2.0

    Kontroler PCI NEC USB 2.0

    Kontroler USB 2.0 na 32-bitowej karcie PCI. zgodny z norm? USB 2.0 oraz wstecznie z USB 1.0/1.1, przepustowo?? 480Mbps w trybie USB 2.0 oraz 1.5/12 Mbps w trybie 1.1, chipset NEC,  4 porty zewn?trzne, 1 port wewn?trzny, obs?uga do 127 urz?dze? USB, gwaranc

    40,10 zł

    Dostawa NC

  • TRACER router DSL Wireless-N W306R

    TRACER router DSL Wireless-N W306R

    Chipset: RALINK 2880, switch: IC+ IP175C, ram: 16MB, flash: 4MB, obs?ugiwane standardy: Draft 802.11n, 802.11g, 802.11b, 802.3, 802.3u, porty: Power, Internet, Ethernet (4 x Ethernet WAN 10/100 Mb/s; 1 x Ethernet LAN 10/100 Mb/s), przyciski: Reset / Wi-Fi...

    Marka : tracer

    Zobacz więcej tracer

    102,07 zł

    Dostawa NC

  • D-Link ANT24-0600 antena kierunkowa wewn?trzna 6dBi, (kabel 1.5m, wtyk RP-SMA, panel)

    D-Link ANT24-0600 antena kierunkowa wewn?trzna 6dBi, (kabel 1.5m, wtyk RP-SMA, panel)

    Antena ANT24-0600 jest kierunkow? anten? do zastosowania wewn?trz pomieszcze?.

    Marka : d link

    Zobacz więcej d link

    103,05 zł

    Dostawa NC

  • D-Link Wireless N150 USB Adapter DWA-125

    D-Link Wireless N150 USB Adapter DWA-125

    Bezprzewodowy adapter USB-Stick w standardzie 802.11n (draft 2.0); zgodne z drafem 802.11n, kompatybilne wstecznie z 802.11b/g; praca w pa?mie 2.4GHz; Typ urz?dzenia: adapter USB; Przeznaczenie.: notebook, komputer PC; Port LAN: brak; Typ z??cza anteny...

    Marka : d link

    Zobacz więcej d link

    75,25 zł

    Dostawa NC

Więcej produktów Digitronik.plTous les produits Digitronik.pl

Uno.pl

informacji
Wszystkie oferty Uno.pl
  • EXPI9404PTLBLK 884311

    EXPI9404PTLBLK 884311

    Producent: Intel, Transfer [Mbps]: 10/100/1000,

    1570,67 zł

    Dostawa NC

  • DWA-131

    DWA-131

    Producent: D-Link, Z??cze: USB,

    103,14 zł

    Dostawa NC

  • FS116PEU

    FS116PEU

    Obudowa: rack 19', Producent: Netgear,

    751,98 zł

    Dostawa NC

  • AGM731F

    AGM731F

    Producent: Netgear,

    807,45 zł

    Dostawa NC

  • 30139

    30139

    Interfejs: RJ-45 (10/100 BaseTX), USB, Pojemno?? [GB]: 2000, Producent: TrekStor,

    896,49 zł

    Dostawa NC

  • 30132

    30132

    Interfejs: RJ-45 (10/100/1000 BaseTX), USB, Pojemno?? [GB]: bez dysków, Producent: TrekStor,

    478,85 zł

    Dostawa NC

  • TL-WA801ND

    TL-WA801ND

    Producent: TP-Link, Technologia: WEP - Wired Equivalent Privacy, Wireless IEEE 802.11g, Wireless IEEE 802.11n, Transfer radiowy [Mbps]: 1, 11, 12, 150, 18, 2, 24, 3, 300, 36, 48, 5,5, 54, 6, 9,

    123,97 zł

    Dostawa NC

  • WL-167g V3

    WL-167g V3

    Producent: Asus, Technologia: Wireless IEEE 802.11n, WPS WiFi Protected Setup, Transfer radiowy [Mbps]: 150, Z??cze: adapter USB,

    80,26 zł

    Dostawa NC

  • F6D6050nv

    F6D6050nv

    Producent: Belkin, Technologia: WEP - Wired Equivalent Privacy, Wireless IEEE 802.11n, Transfer radiowy [Mbps]: 300, Z??cze: adapter USB,

    212,22 zł

    Dostawa NC

Więcej produktów Uno.plTous les produits Uno.pl

¦wiat Komputerów

informacji
Wszystkie oferty ¦wiat Komputerów
  • Karta sieciowa radiowa Pentagram Hornet USB

    Karta sieciowa radiowa Pentagram Hornet USB

    Opis Dzięki horNET-owi i sieci bezprzewodowej będziesz mógł korzystać z zasobów sieci Internet w dowolnym miejscu swojego domu lub biura. Zastosowanie złącza USB sprawia, że instalacja urządzenia jest prosta i szybka w każdym komputerze. Bezprzewodowa...

    45,95 zł

    Dostawa NC

  • Koncentrator D-Link SWITCH DES-1250G

    Koncentrator D-Link SWITCH DES-1250G

    Kod Producenta DES-1250G Liczba portów 10/100 Mbps 48 szt. Liczba portów 1000 Mbps 2 szt. Porty mini-GBIC 2 x 10/100/1000BaseT/SFP Liczba slotów 2 szt. Dostępne moduły DEM310GT, DEM-311GT, DEM-312GT Standardy sieciowe 802.3 Ethernet, 802.3u, IEEE802.3ab,...

    1123,71 zł

    Dostawa NC

  • Koncentrator D-Link SWITCH DGS-1216T

    Koncentrator D-Link SWITCH DGS-1216T

    Specyfikacja techniczna Większa przepustowość komunikacji z serwerem i siecią szkieletową 16 portów kabli typu skrętka NWay 10/100/1000 Mb/s 2 elastyczne porty Combo do okablowania Gigabit typu skrętka lub Gigabit typu LX/SX przez Mini GBIC Matryca przełąc

    733,77 zł

    Dostawa NC

  • Punkt dostępowy D-Link DWL-G700AP bezprzewodowy

    Punkt dostępowy D-Link DWL-G700AP bezprzewodowy

    Urządzenie DWL-G700AP jest prostym Access Pointem pracującym w paśmie 2.4GHz i zgodnym ze standardem 802.11b oraz 802.11g. Urządzenie pracuje tylko w trybie Access Point. Specyfikacja techniczna Standardy: 802.11g, 802.11b, 802.3/802.3u Tryb pracy: Infrast

    168,18 zł

    Dostawa NC

  • Koncentrator D-Link SWITCH DES-1016D

    Koncentrator D-Link SWITCH DES-1016D

    Specyfikacja techniczna Zgodność ze standardami IEEE 802.3, 802.3u i 802.3x 16 złączy kabli typu skrętka 10/100 Mb/s NWay (RJ-45) Automatyczne rozpoznawanie szybkości połączenia NWay (autosensing) Automatyczne rozpoznawanie trybu pełno-/półdupleksowego...

    160,58 zł

    Dostawa NC

  • Punkt dostępowy D-Link DWL-2100AP bezprzewodowy

    Punkt dostępowy D-Link DWL-2100AP bezprzewodowy

    Opis Techniczny: Kod Producenta DWL-2100AP Moc wyjściowa radia 16 dBm Ilość gniazd antenowych 1 szt. Typ gniazd antenowych RSMA Antena Odkręcana Ilość gniazd kablowych RJ45 1 szt. Standard radiowy 54 Mbps - 802.11g Standard przewodowy 802.3u 10/100 Mbps...

    208,90 zł

    Dostawa NC

  • Koncentrator PLANET SWITCH GSD-800S (8 port)

    Koncentrator PLANET SWITCH GSD-800S (8 port)

    Kod Producenta GSD-800S Liczba portów 1000 Mbps 8 szt. Standardy sieciowe IEEE 802.3, 10 Base-T, IEEE 802.3u 100 Base-TX, IEEE 802.3ab 1000 Base-T, IEEE 802.3x Flow control, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.3ad trunking Przepustowość 16 Gbps Rozmiar tablicy...

    283,87 zł

    Dostawa NC

  • Koncentrator USB Belkin Travel czarny

    Koncentrator USB Belkin Travel czarny

    Specyfikacja techniczna 4-portowy koncentrator USB umożliwia połączenia Plug & play z urządzeniami USB 1.1 ( low- i full-speed ) oraz USB 2.0 ( high-speed ) przesyła dane z prędkością do 480 Mb/s Zabezpieczenie nadprądowe chroni komputer i urządzenia...

    33,10 zł

    Dostawa NC

  • Koncentrator USB 2.0 Pentagram

    Koncentrator USB 2.0 Pentagram

    PENTAGRAM USB HUB 4PA jest urządzeniem zaprojektowanym specjalnie, aby zwiększyć możliwości Twojego komputera. Dysponuje 4 dodatkowymi portami USB 2.0 High Speed, które zapewniają doskonałą wydajność przesyłu danych do 480 Mb/s. Do HUBa można podłączyć...

    24,52 zł

    Dostawa NC

Więcej produktów ¦wiat KomputerówTous les produits ¦wiat Komputerów

SWIATELEKTRONIKI.COM

informacji
Wszystkie oferty SWIATELEKTRONIKI.COM
  • PE T410 QC E5620 3x146GB HP SAS 10k 2,5'' in 3,5'' 1x4GBrd DVD-RW PERC 6/i 3YNBD C0426270

    PE T410 QC E5620 3x146GB HP SAS 10k 2,5'' in 3,5'' 1x4GBrd DVD-RW PERC 6/i 3YNBD C0426270

    Parametry Techniczne: Typ obudowy serwera Tower Nazwa rodziny produktów PowerEdge T410 Ilość zainstalowanych procesorów 1 szt. Maksymalna ilość procesorów 2 szt. Typ zainstalowanego procesora Intel Xeon /Quad-Core/ Kod procesora E5620 Częstotliwość proceso

    8529,98 zł

    Dostawa NC

  • PE T410 QC E5620 2,4 3x146GB HP SAS 10k 3,5'' 1x4GBrd DVD-RW PERC 6/i RPS 3YNBD C0426352

    PE T410 QC E5620 2,4 3x146GB HP SAS 10k 3,5'' 1x4GBrd DVD-RW PERC 6/i RPS 3YNBD C0426352

    Parametry Techniczne: Typ obudowy serwera Tower Nazwa rodziny produktów PowerEdge T410 Ilość zainstalowanych procesorów 1 szt. Maksymalna ilość procesorów 2 szt. Typ zainstalowanego procesora Intel Xeon /Quad-Core/ Kod procesora E5620 Częstotliwość proceso

    9414,94 zł

    Dostawa NC

  • PE R410 E5620 2,4 1x4GBrd 3x500GB SATA DVD-RW PERC 6/i RPS 3YNBD C0426264

    PE R410 E5620 2,4 1x4GBrd 3x500GB SATA DVD-RW PERC 6/i RPS 3YNBD C0426264

    Parametry Techniczne: Typ obudowy serwera Rack (1U) Nazwa rodziny produktów PowerEdge R410 Ilość zainstalowanych procesorów 1 szt. Maksymalna ilość procesorów 2 szt. Typ zainstalowanego procesora Intel Xeon /Quad-Core/ Kod procesora E5620 Częstotliwość...

    8894,98 zł

    Dostawa NC

  • PE R510 QC E5620 2.4 3x300GB 10k HP 3,5''* 2x4GBrg DVD-RW PERC H700 3Y NBD C0426396

    PE R510 QC E5620 2.4 3x300GB 10k HP 3,5''* 2x4GBrg DVD-RW PERC H700 3Y NBD C0426396

    Parametry Techniczne: Typ obudowy serwera Rack (2U) Nazwa rodziny produktów PowerEdge R510 Ilość zainstalowanych procesorów 1 szt. Maksymalna ilość procesorów 2 szt. Typ zainstalowanego procesora Intel Xeon /Quad-Core/ Kod procesora E5620 Częstotliwość...

    11314,94 zł

    Dostawa NC

  • PE R510 QC E5620 2.4 3x146GB 10k HP 3,5''* 2x2GBrg DVD-RW PERC H700 3Y NBD C0426398

    PE R510 QC E5620 2.4 3x146GB 10k HP 3,5''* 2x2GBrg DVD-RW PERC H700 3Y NBD C0426398

    Parametry Techniczne: Typ obudowy serwera Rack (2U) Nazwa rodziny produktów PowerEdge R510 Ilość zainstalowanych procesorów 1 szt. Maksymalna ilość procesorów 2 szt. Typ zainstalowanego procesora Intel Xeon /Quad-Core/ Kod procesora E5620 Częstotliwość...

    10724,97 zł

    Dostawa NC

  • Triline Alivio 55-860DS ( i7 860/4GB/9800GT 1GB/1TB/DVDRW/DS)

    Triline Alivio 55-860DS ( i7 860/4GB/9800GT 1GB/1TB/DVDRW/DS)

    Opis: Seria komputerów Alivio to optymalny wybór dla użytkowników domowych, pozwalający na wszechstronne wykorzystanie sprzętu. Parametry Techniczne: Typ procesora Intel Core i7 Cache L2 8 MB Szybkość procesora 2.8 GHz Pozostałe informacje o procesorze...

    3194,94 zł

    Dostawa NC

  • TRILINE MERCURY MP1400HA (S3420GPLC/ X3430/ 4GB/ 2x250GB/ 500W)

    TRILINE MERCURY MP1400HA (S3420GPLC/ X3430/ 4GB/ 2x250GB/ 500W)

    Opis: Triline Mercury MP1400HA wyposażony jest w serwerową płytę Intel S3420GPLC, procesor Intel Xeon X3430, 4GB RAM DDR3 ECC oraz dwa dyski serwerowe SATA pojemności 250GB. Obudowa typu midi-tower i zasilacz 500W zapewniają bezpieczną, wydajną i komfortow

    3309,93 zł

    Dostawa NC

  • TRILINE MERCURY MP1400HA (S3420GPLC/ X3430/ 4GB/ 2x250GB/ 500W)

    TRILINE MERCURY MP1400HA (S3420GPLC/ X3430/ 4GB/ 2x250GB/ 500W)

    Opis: Triline Mercury MP1400HA wyposażony jest w serwerową płytę Intel S3420GPLC, procesor Intel Xeon X3430, 4GB RAM DDR3 ECC oraz dwa dyski serwerowe SATA pojemności 250GB. Obudowa typu midi-tower i zasilacz 500W zapewniają bezpieczną, wydajną i komfortow

    3904,94 zł

    Dostawa NC

  • PRIMERGY TX100S1 DC E5400 2GB 2x250GB DVDRW 1Y VFY:T1001SX130IN

    PRIMERGY TX100S1 DC E5400 2GB 2x250GB DVDRW 1Y VFY:T1001SX130IN

    Parametry Techniczne: Zestaw układów Intel Procesor Intel Pentium E (Dual Core) Taktowanie procesora 2.7 GHz Liczba zainstalowanych procesorów 1 szt. Maksymalna liczba procesorów 1 szt. Pozostałe informacje o procesorze Intel Pentium Processor E5400 (2M...

    1949,94 zł

    Dostawa NC

Więcej produktów SWIATELEKTRONIKI.COMTous les produits SWIATELEKTRONIKI.COM

Fujitsu Shop

informacji
Wszystkie oferty Fujitsu Shop
  • Serwer-Tower Primergy TX150-S8 Xeon E5-2407 8GB BRAK-HDD NOS 1YOS

    Serwer-Tower Primergy TX150-S8 Xeon E5-2407 8GB BRAK-HDD NOS 1YOS

    PRIMERGY TX150 S8: odpowiedni system dla klientów SME lub zdecentralizowanych infrastruktur, gdzie g?ówny nacisk k?adzie si? na mo?liwo?ci rozbudowy i dost?pno?? oraz obs?ug? zada?, które nie maj? kluczowego znaczenia dla dzia?alno?ci przedsi?biorstwa....

    Marka : fujitsu

    Dostępność : 1 dzień

    Zobacz więcej fujitsu

    5902,77 zł

    Dostawa Gratis

  • Serwer-Tower Primergy TX150-S8 Xeon E5-2420 8GB BRAK-HDD NOS 1YOS

    Serwer-Tower Primergy TX150-S8 Xeon E5-2420 8GB BRAK-HDD NOS 1YOS

    PRIMERGY TX150 S8: odpowiedni system dla klientów SME lub zdecentralizowanych infrastruktur, gdzie g?ówny nacisk k?adzie si? na mo?liwo?ci rozbudowy i dost?pno?? oraz obs?ug? zada?, które nie maj? kluczowego znaczenia dla dzia?alno?ci przedsi?biorstwa....

    Marka : fujitsu

    Dostępność : 1 dzień

    5902,77 zł

    Dostawa Gratis

  • Serwer-Rack Primergy RX300 S8 Xeon E5-2620v2 8GB SAS-512 NO-HDD DVD-RW 2xHOTPLUG 3YOS

    Serwer-Rack Primergy RX300 S8 Xeon E5-2620v2 8GB SAS-512 NO-HDD DVD-RW 2xHOTPLUG 3YOS

    Dwugniazdowy serwer szafowy Fujitsu PRIMERGY RX300 S8 w obudowie 2U zosta? zoptymalizowany pod k?tem wszechstronno?ci i skalowalno?ci ? mo?liwo?? obs?u?enia do 16 dysków twardych, 7 kart PCIe Gen3 i do 1536 GB pami?ci RAM pozwala na dostosowanie serwera...

    Marka : fujitsu

    Dostępność : 1 dzień

    12630,87 zł

    Dostawa Gratis

  • Serwer-Rack Primergy RX300 S8 Xeon E5-2620v2 16GB SAS-1GB NO-HDD DVD-RW 2x800W-HP 3YOS

    Serwer-Rack Primergy RX300 S8 Xeon E5-2620v2 16GB SAS-1GB NO-HDD DVD-RW 2x800W-HP 3YOS

    Dwugniazdowy serwer szafowy Fujitsu PRIMERGY RX300 S8 w obudowie 2U zosta? zoptymalizowany pod k?tem wszechstronno?ci i skalowalno?ci ? mo?liwo?? obs?u?enia do 16 dysków twardych, 7 kart PCIe Gen3 i do 1536 GB pami?ci RAM pozwala na dostosowanie serwera...

    Marka : fujitsu

    Dostępność : 1 dzień

    15988,77 zł

    Dostawa Gratis

  • Serwer-Tower Primergy TX150-S8 Xeon E5-2420 8GB BRAK-HDD NOS 1YOS

    Serwer-Tower Primergy TX150-S8 Xeon E5-2420 8GB BRAK-HDD NOS 1YOS

    PRIMERGY TX150 S8: odpowiedni system dla klientów SME lub zdecentralizowanych infrastruktur, gdzie g?ówny nacisk k?adzie si? na mo?liwo?ci rozbudowy i dost?pno?? oraz obs?ug? zada?, które nie maj? kluczowego znaczenia dla dzia?alno?ci przedsi?biorstwa....

    Marka : fujitsu

    Dostępność : 1 dzień

    7231,17 zł

    Dostawa Gratis

  • Serwer-Rack Primergy RX300 S8 Xeon E5-2620v2 8GB SAS-512 10k 2x300GB DVD-RW 2xHOTPLUG 3YOS

    Serwer-Rack Primergy RX300 S8 Xeon E5-2620v2 8GB SAS-512 10k 2x300GB DVD-RW 2xHOTPLUG...

    Dwugniazdowy serwer szafowy Fujitsu PRIMERGY RX300 S8 w obudowie 2U zosta? zoptymalizowany pod k?tem wszechstronno?ci i skalowalno?ci ? mo?liwo?? obs?u?enia do 16 dysków twardych, 7 kart PCIe Gen3 i do 1536 GB pami?ci RAM pozwala na dostosowanie serwera...

    Marka : fujitsu

    Dostępność : 1 dzień

    12790,77 zł

    Dostawa Gratis

  • Serwer-Tower Primergy TX150-S8 Xeon E5-2407 8GB BRAK-HDD NOS 1YOS

    Serwer-Tower Primergy TX150-S8 Xeon E5-2407 8GB BRAK-HDD NOS 1YOS

    PRIMERGY TX150 S8: odpowiedni system dla klientów SME lub zdecentralizowanych infrastruktur, gdzie g?ówny nacisk k?adzie si? na mo?liwo?ci rozbudowy i dost?pno?? oraz obs?ug? zada?, które nie maj? kluczowego znaczenia dla dzia?alno?ci przedsi?biorstwa....

    Marka : fujitsu

    Dostępność : 1 dzień

    5164,77 zł

    Dostawa Gratis

  • Serwer-Rack Primergy RX300 S8 Xeon E5-2609v2 8GB SAS NO-HDD DVD-RW HOTPLUG 3YOS

    Serwer-Rack Primergy RX300 S8 Xeon E5-2609v2 8GB SAS NO-HDD DVD-RW HOTPLUG 3YOS

    Dwugniazdowy serwer szafowy Fujitsu PRIMERGY RX300 S8 w obudowie 2U zosta? zoptymalizowany pod k?tem wszechstronno?ci i skalowalno?ci ? mo?liwo?? obs?u?enia do 16 dysków twardych, 7 kart PCIe Gen3 i do 1536 GB pami?ci RAM pozwala na dostosowanie serwera...

    Marka : fujitsu

    Dostępność : 1 dzień

    9592,77 zł

    Dostawa Gratis

  • Serwer-Rack Primergy RX300 S8 Xeon E5-2620v2 8GB SAS-512 NO-HDD DVD-RW 2xHOTPLUG 3YOS

    Serwer-Rack Primergy RX300 S8 Xeon E5-2620v2 8GB SAS-512 NO-HDD DVD-RW 2xHOTPLUG 3YOS

    Dwugniazdowy serwer szafowy Fujitsu PRIMERGY RX300 S8 w obudowie 2U zosta? zoptymalizowany pod k?tem wszechstronno?ci i skalowalno?ci ? mo?liwo?? obs?u?enia do 16 dysków twardych, 7 kart PCIe Gen3 i do 1536 GB pami?ci RAM pozwala na dostosowanie serwera...

    Marka : fujitsu

    Dostępność : 1 dzień

    12630,87 zł

    Dostawa Gratis

Więcej produktów Fujitsu ShopTous les produits Fujitsu Shop

Najbardziej poszukiwane firmy